Savaş Taktikleri

28 Haz 2013
359
0
16
24
Bursa
#1
Bu bölümde sizlere düşmanınızla savaşırken neler yapmanız gerektiğini az da olsa anlatacağım.


İlk olarak öğrenmeniz gereken arkadan saldırma , bunu yapmanız için ilk önce el çabukluğunuz ve gözünüzün hep rakibinizin üstünde olması gerekiyor . Rakibinizle karşı karışya kaldığınız zaman rakibiniz " savunma " pozisyonunda ise yapacağınız 2 şey var , çabuk davranıp farenizin sağ tutuşuna basılı tutarak özel salıdırı yapmak , ikincisi ise rakibinizin hemen arkasına geçerek basit saldırı yapmanız gerekiyor.

Zor gibi görünebilir ama alıştıktan sonra çok kolay olacak .

Ayrıca arkadan saldırıyı yapmanız içinde birazcık hareket hızınızın olması gerekiyor.

Taktiklere devam ,

Yapılması gerektiği kadar yapılmaması da gereken hareketler var.

Örneğin rakibiniz yere düştü bu durumda karakteriniz ile yapmamanız gereken hareketler kısaca şunlar ;

1. Rakip yerde iken yanında farenizin 2 tuşuna birlikte basarak dönme hareketi yapmayın bu sizin için kötü olabilir

2. Rakip yerde iken farenizin sağ tuşuna basarak özel saldırıda beklemeyin.

Peki rakip yerde iken neler yapılabiliceğini soracak olursanız sizlere önerebiliceğim şey ya azıcık uzağında bekleyebilirsiniz yada "SHIFT" tuşuna basarak savunma yapabilirsiniz.


Hep rakiple karşı karşıya savaşma taktikleri öğrendik son olarak sizlere "GOLEM" 'i nasıl öldürüceğinizi söyleceğim. İlk başta biraz zorlanacaksınız tabi ama yapmanız gereken sadece karakterinizle Golemin önüne gelerek karakterinizi sağ doğru yönlendirirken bir anda zıplayıp farenizin sol tuşuna basarak vuruş yapmak olacaktır ve sonradan bu seferde karakterinizi sol a doğru yönlendirerek aynı hareketi tekrarlayarak golem'i öldürebilirsiniz..