S2 Son Silah (Kısa Anlatım)

27 Haz 2013
2,240
0
106
#1
Güçlü sokak çeteleri sokakları istedikleri gibi kullanarak her türlü yasa dışı işleri yaparak kirli paralar kazanıyorlar. Arka sokaklar da ki bu pisliğin farkına varan polisler tüm güçleri ile bu işlere engel olmaya çalışıyorlar.Sen hangi tarafta yer alacaksın.Karizmatik acımasız ve güçlü çetelerle beraber mi olacak sın? Yoksa adaletli iyilik için savaşan kahraman bir polis mi?

Arka sokakların kralları reisleri onlar.Giyimleri konuşmaları her hareketleri ile tam bir bela olduklarını gösteriyorlar.
Gün geçtikçe güçleniyor ve artık önlerine çıkan her şeyi eziyorlar.Şehrin kurallarını onlar bozuyor ve yine onlar koyuyor.Bu suç şehrinde çetelerin gücü arttıkça karşıların da kim duracak?

Özel polis timleri, onlar çok özel eğitimlerden geçtiler,hayatlarını adalete adamış güçlü insanlar.Bu belalı çetelerin karşısında bir tek onlar durabilir.Yakın savaş sanatları ve her türlü teknolojik silah kullanımında ustalar.Şehrin kurallarını korumaya yemin ettiler.Huzur onların bu şehre verdiği isim.21. yüzyılda özgürlük maskesi altında kapitalizm tüm dünyayı etkisi altına aldı.Her şey para ve paran olmadan yaşama imkanın da yok.Eğer paran varsa güçlü bir çetenin Reisi olursun yok ise yok olursun.İnsanlar acıma duygularını tamamen kaybettiler inandıkları şeyler sadece para ve güçtü.Sıradan bir hafta sonunda isyan patlak verdi.Sokaklar terör yuvaları haline geldi silahlı çeteler öfke kusmaya başladılar.Artık çeteler sokakların hakimiydi.Çeteler kurdukları krallıklarını korumaya çalışırken onurlu polisler onlara karşı savaş başlattılar.Bütün kanunlar kurallar yıkıldı ve herşey yeniden yazılmaya başlandı.Yılın MMOFPS oyununa hazır mısın!Oyun içi otomatik turnuvalar ile her gün,her hafta,her ay turnuvalar seni bekliyor.En üst rütbeyi elde edebilecek misin? Uluslar arası turnuvalara katılabilmek için çok iyi olmalısın.Onlarca oyun modu, haritalar, karakterler, silahlar. Haritalar etkileşimli, parçalayın yıkın!