Pet Geliştirme ve özelik ekleme.

28 Haz 2013
359
0
16
25
Bursa
#1


Update 9 ‘ Pet Geliştirme Sistemi’ nide kapsıyor.

Petlerin bazı özellikleri bulunuyor ve efendilerinin güçlerini arttırıyorlar.

Eğitimlerine level 1 den başlıyorsunuz ve sizinle birlikte gelişiyorlar. Ta ki siz pet level 10 a gelene kadar kastıkça sürüyor.
Her 1 levelde bir özellik alıyor ve levelde 10 da özel bir dış görünüm kazanıyor.Bir pet hayatında aldığı her levelde 1 slot kazanıyor ve bu slotlara bir item gibi astral force yeteneğiyle ek bir özellik kazandırabiliyoruz. Bu aslında petinizi size özel yetenekler kazandıran bir aksesuar durumuna sokuyor.

Skill Tablosu :Skill eklenmesi Core Alchemist NPC de gerçekleştiriliyor ve level göre bir miktar alz ve bir adet Force Core highest ile sağlanıyor.


• Level 1 – 5 = 1,000,000 Alz
• Level 6 – 8 = 2,000,000 Alz
• Level 9 = 3,000,000 Alz
• Level 10 = 4,000,000 Alz
Diger pet Opsiyonları

Pet Rename Card (Pet İsim Değiştirme Kartı ) : Port Lux Grocer da mevcut ve değeri 100,000,000 Alz . Adı değiştirilmiş bir petin ismi War Serverında/Kanalında karşı ırk tarafından görülemeyecek bunun yerine petin türü görülebilecek. Örneğin ; petinizin ismi ‘Fluffy’ yada ‘Ralph’ olmasına rağmen cinsi yani ‘Dire Boar’ olarak görülecek.

Pet Sleeping Kit ( Pet Uyutma Kiti ) : Cash Shop için planlanıyor ve bir peti kilitlemenizi ve satmanızı/takas yapmanızı istiyor.

Pet Untrain Kit ( Pet Geri Eğitim Kiti ) : Bu bir petteki bütün slotları geri boşaltıyor.


Şu anda item shop'tan çektiğiniz petleri satamaz ve takas edemezsiniz önceleri bunun için bir kit verirlerdi yanlızca 1 kereye mahsus petin satışı olurdu. Şu anda yeni sistemde bu kit kalktı o parçayı ayriyetten item shop'a koymayı planlıyorlar.