Flatcast Radyo Kurma ve Site açma (resimli anlatım) full

14 Eyl 2013
201
1
18
Sivas
#1
Flatcast Radyo Kurma ve Site açma (resimli anlatım) full
Öncelikle şunu belirtiyim alıntıdır


SİZLERE ADIM ADIM DEĞİL MİLİM MİLİM FLATCAST RADYO AÇMAYI RESİMLİ OLARAK ANLATACAM.EMİN OLUNKİ HİÇBİR SİTE O KADAR AYRINTIYA GİRMEMİŞTİR.
ŞİMDİ SİZLERE GEREKECEK OLAN HTML DOSYASINI HEMEN ALTAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.İLERKİ AŞAMALARDA GEREKECEKTİR.
SİZLERE LAZIM OLACAKTIR.MASAÜSTÜNE KAYDEDİN)INDEXLER ICIN buraya tıklayın
VE BAŞLAYALIM.mynet üyeliği alıyoruz ilk
ve flatcast sitesine girip orda
You are new?
Register here
yazan yeri tıklıyoruz.

next diyoruz.cinsiyet ve ad soyad istedi ben radyo ismini yazdım sizde öyle yapabilirsiniz.username: ----- > sitenizin adını yazın
e-mail: ------> 1. madede mynet açmıştık onu yazın
pasavord:------ >şifrenizi siz belirleyin ve sakın unutmayın.
next deyip ileri sayfaya geçiyoruz.Buraları Boş Bırakabilirsiniz
next deyip ileri sayfaya geçin.next deyip ileri sayfaya geçinbir renk seçip ileri diyoruz.register diyin.close window diyip bitirin.
flatcasta üye kaydı yaptık.ve şimdi radyo açmak için işlemler yapacaz.mynetimize bakıyoruz.aktive linki gelecek tıklayıp aktivleştirin.akvişleştireceğiniz link fotodaki ilk adrestir.flatcast sayfası gelecek orda üye adınızı ve şifrenizi giriniz.wwww.blogcu.com adresine giriyoruz.kulanıcı adına sitemizin ismini yazacaz.ve mail adresimizi vermeyi unutmayacaz.anlatmaya gerek yok fotoda görünen yerlere site isminizi ve kategorilerini yazıyorsunuz.herhangi bir tablo seçiyoruz.girişe devam diyinmynete girip blogcu hesabınızı aktivleştiriyorsunuz.ve sizi altaki sayfaya yöneltecek.üye girişi yapın.ve site hesabınız aktivleşti.
flatcast sitesine geri dönüyoruz. ve orda Broadcaster's area seçeneğini tıklıyoruz.karşınıza çıkan sayfada Create a new stream seçeneğini tıklıyoruz.ekranda çıkan kutucuğu doldurup next diyoruz.
title kısmına radyonuzun ismini
Descriptionkısmına : karşılama mesajı
VE BUNU KESİN YAZIN stream-passavord kısmına flatcast şifrenizi yazıp
next diyin
title kısmına radyonuzun ismini
Descriptionkısmına : karşılama mesajı
VE BUNU KESİN YAZIN stream-passavord kısmına flatcast şifrenizi yazıp
next diyin
karşınıza gelen tabloda hiçbirşeye elemeden next diyin.türk bayrağını seçip next diyin. ve masa üstüne dönün.VEE sayfanın en başında indirdiğiniz HTML dosyasının üzerinde sağ tuş yapın--birlikte aç---not defteri veya notepad hangisi sizde varsa tıklayın.bu sayfa karşınıza çıkacak ve bekletin öyle.buraya çok dikat etmenizi istiyorum. html dosyasındaki 950-600 rakamlarını görüyorsunuz onu flatcast sayfasına yazın ve nexk diyin.next diyoruz.register diyoruz.close window diyoruz.mynete dönüyoruz.gelen mailde sid:no muz var .burayada dikat etmenizi istiyorum.tekrar masaüstüne gidiyoruz . html dosyasını fotodaki gibi açıyorsunuz.
açılan sayfada sid: yazan yeri görüyorsunuz. oraya mailinize gelen sid numarasını yazıyorsunuz sadece numara altını çizerim ve sayfayı kapatıp kaydet diyin
mynet sitesine girip giriş yapın.açılan sayfada şalbon yönetimi seçeneğini tıklayın altına seçenekler daha gelecektir ordanda şalbonunuzu düzenleyin seçeneğini tıklayın.

ve htlm dosyasını açıyorsunuz içindeki bütün kodları kopyalayın

kopyaladığınız kodları gördüğünüz blogcu sayfasındaki alana yapıştırın

kodlar oraya geldikten sonra değişikliği kaydet seçeneğini tıklayın.

ve sayfayı kapatın siteyle işimiz bitti.

Artık flatcast sitesinden online olup radyonuzu kullanabilirsiniz

dinletmek istedğiniz kişilere

mynette açtığınız site linkini vermeniz yeterli olcaktır tabi radyonuz açık olcakNOT: ALINTIR FAKAT RESİMLERİ TEK TEK ELLERİMLE YAPTIM!
 
14 Şub 2013
1,214
1
36
İstanbul
#4
Resimleri kendin mi yaptın?! Bu konuyu 2 öncesinde çok yakın bir arkadaşım başka forumda açmıştı ve eğer sen yaptıysa neden flatcast'ın yeni güncellenmiş hali değil?