Blackmarket Hakkında Herşey.

Merhabalar,
Bildiğimiz üzere Crossfire Oyununda BlackMarket İsimli bir bölüm var.
Oyuna Yeni Başlayanlardan Çoğusu Blackmarketin Ne Olduğunu Bilmeyebilir.
İşte Bu yüzden Bilgilendirme Amaçlı Bu Konuyu Açma Gereği Duydum.

Blackmarket Nedir ?

BlackMarket Oyuncuların Özel Silahlar Kazanmasını Sağlayan Bir Bölümdür. Belirli GP - ZP Karşılığında Bir Şans Oyunuda denebilir.

Blackmarketten Çıkan Silahlar ?

BlackMarketten Silahlar 1-30 Gün Arası Değişebilir. Bu Silahlar Genellikle Çok Güçlü Olmaz Ancak Bazı Sandıklarda Çok Güçlü 1-30 Gün Arası Silah Çıkabilir.

Blackmarketten Çıkan Silahlar 1-30 Gün İle Sınırlımı ?

Elbetteki Değil. Blackmarketteki Her Sandığın Özel Bir Silahı Vardır. Eğer O Silahı Kazanırsanız Sınırsız Olacaktır.BlackMarket Ayrıcalığıyla Kazandığınız Silahları Satamazsınız.

Nedir Bu Özel Silahlar ?

Bu Özel Silahlar Her Sandığa Özeldir. Örneğin AK-47 Camo Sandığının Özel Silahı AK-47 Camo Dur. Bunun Gibi Her Sandığın Kendine Göre Bir Silahı Vardır.Bu Silahlar Dediğim Gibi Sınırsız Çıkar.

Pekiya Blackmarket Şansımızı Arttırabilirmiyiz ?

İlk olarak bir kutu seçiyoruz.
Sonra az kişilik bir servere girmemiz gerekiyor.
[Klan serveri hariç]
Ondan sonra kapsülü alıyoruz. Kapsülü hemen aç demeyin çünki bu şansınızı azaltıyor.
(%100 Doğru değil ama yinede bendeki silahlar çoğunlukla (hepsi) envantere yolla değince cıktı)
Kapsülü açarken öneriler :
* Kapsülü her zaman aynı yerde açın
Sebep = Ödül herzaman yer değiştirirse daha zor bulunmaktadır.

*Genel olarak hesaplamalara göre Orta ile en alt arasında çevirmek %67Şans ile çevirmemizi sağlıyor.
Sebep = Bu araştırmalar sonucunda %78 İhtimal ile kanıtlanmıştır.

*Boş serverde açmamız %20Lik bir şans ekliyor
Sebep = O sırada çoğu kişi açarsa onlara çıkma ihtimali daha çoktur. Herkese aynı anda çıkamaz.

*Kapsül alırken 10 Tane almanız şansınızı %12.23 Arttırır.
Sebep = Bu araştırmalar sonucunda kanıtlanmıştır.

*Kapsülü aldıktan sonra açmak yerine daha sonra açmak şansımızı %20Gibi arttırmaktadır.
Sebep = Bu araştırmalar sonucuyla %82 Kanıtlanmıştır.

Şimdilik ihtimali yüksek olan şans arttırmalar bukadardır. Daha fazlası henüz test aşamasındadır. Şimdilik bunlarla idare edin.
Not = Bunlar %92 ihtimalle kanıtlanmıştır.

NOT : Şans Arttırma ile ilgili yazdıklarım BlackMarket Şans Arttırmak (Kendi Konum)'dan Alıtıdır. O Konuyuda ben açtım zaten.

İşinize Yaradıysa Ne Mutlu Bana
Kesinlikle Alıntı Değildir ! Hepsini Kendim Yazdım.
Emeğe Saygı...iloveforumgnl